top of page
1Z5A6134.jpg

Monika Rogusz Witkoś - Founder CEO

HISTORIA

Craft of interior to studio projektowania wnętrz prowadzone od 2010 roku przez Monikę Rogusz-Witkoś. Praca COI łączy wyobraźnię z użytecznością. Silnie angażujemy się w proces koncepcyjny, starając się wydobyć esencje każdej przestrzeni z jaką się spotykamy. Projekty pozostają w nurcie aktualnych trendów,  łączą oryginalne rozwiązania ze sztuką rzemieślniczą, historycznym designem oraz różnorodnością kulturową z całego świata. Kładziemy nacisk na naturalne materiały, bogatą paletę barw, proste geometrie i bezkompromisową jakość.

 

Wierzymy, że dom powinien być odzwierciedleniem jego mieszkańców, ich świadomości oraz wrażliwości – miejsc, do których podróżowali oraz przedmiotów i pomysłów, które ich zainspirowały. Nasze projekty wyróżniają się dużą dozą indywidualności i odwagi, zachowując przy tym szacunek dla wytycznych stawianych przez Inwestora. Klienci często podkreślają, że czują się w zaprojektowanych przez nas domach jak we własnej skórze. Doceniamy fakt, że podczas projektowania, interpretacja ich wizji daje im poczucie bezpieczeństwa i całkowitej spójności z ich prywatnym otoczeniem.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu prywatnych domów oraz apartamentów o podwyższonym standardzie. Nasza oferta skierowana jest do Inwestora, który oczekuje kompleksowego projektu na wysokim poziomie artystycznym oraz ze szczegółową dokumentacją wykonawczą. Skierowana jest do wymagającego Klienta, który ceni niepowtarzane rozwiązania.

ZESPÓŁ COI

Monika Rogusz-Witkoś - CEO i dyrektorka kreatywna

Założył Craft Of Interior w 2012 roku. Jest CEO i dyrektorką kreatywną. Ukończył Instytut Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Zanim założyła swoją pracownię, zdobywałam doświadczenie w renomowanych  pracowniach w Polsce. W  2011 roku zdobyła wyróżnienie w konkursie na projekt wnętrz księgarni w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie. W ramach projektu dyplomowego zaprojektowała kompleks hotelowy na zlecenie inwestora prywatnego na Wybrzeżu Kości Słoniowej.  Do tej pory zrealizowała kilkadziesiąt projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych, restaurację, projekt architektoniczny oraz wnętrza willi na Wybrzeżu Kości Słoniowej, projekty wnętrz domów w Szwecji, Francji czy Niemczech.

 

Diana Turek - architekt prowadzący

Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Dołączyła do zespołu COI w 2020 roku i od tego czasu czuwa nad procesem realizacji projektów, wspierając w tym zakresie inwestorów. Sprawnie prowadzi nawet najbardziej złożone projekty wykonawcze, doskonale odnajduje się we wszystkich etapach prac, kwestiach technicznych oraz w kontakcie z Klientem czy też wykonawcami. Jej świetne wyczucie estetyczne wspomaga wiele tematów koncepcyjnych na etapie wizualizacji. 

1Z5A5960.jpg
  • Instagram
  • Facebook

© 2022 COI studio
Content may not be used without written permission. Design by COI studio

bottom of page